‘We maken het over het algemeen goed. We zijn bemoedigd door de fijne contacten hier. Helaas gaan heel veel van de mensen die wij nu ontmoeten, deze zomer op verlof. Hoewel we ze nog maar net kennen, zullen we ze missen!
We zijn dankbaar dat de kinderen het over het algemeen goed maken en hier hun draai lijken te vinden. We moeten nog altijd in huis verder schoonmaken en uitpakken. (Op de foto het blauwe huis.) Het is dus nog steeds een beetje kamperen en het ene moment gaat dat gemakkelijker dan het andere. Maar we met iemand naar de stad die ons daar wat verder wegwijs zal maken in de winkels. Dan kunnen we hopelijk onze meubels en huisraad beetje bij beetje gaan verzamelen. Bovenaan de lijst staat verf want de slaapkamers kunnen heel nodig een likje gebruiken. 🙂
Fernando gaat al een aantal lessen overnemen. Hij vindt het fijn om aan de slag te gaan. Er zal veel zijn om aan te wennen. Het is enerzijds een grote bemoediging om van bijna iedereen te horen dat we een antwoord op gebed zijn vanwege de grote nood voor leerkrachten die de school heeft. Dat maakt indruk, maar we stellen onszelf de vraag of we wel aan de hoge verwachtingen kunnen voldoen. Ik werd bemoedigd door de woorden uit Jozua 1:5b-9 ‘Zoals Ik met Mozes geweest ben, zal Ik met u zijn; Ik zal u niet begeven en u niet verlaten… ‘ We bidden dat we hier inderdaad tot zegen mogen zijn en dat God ons voor elke dag de energie en wijsheid geeft die nodig is.
(Onderweg naar ons nieuwe stekkie…)